Soustředění s naším oddílem

Letní soustředění

Náš oddíl pořádá každý rok v létě týdenní soustředění pro všechny členy našeho oddílu. Občas se s námi na soustředění vydávají i judisté z Kladna a Dřetovic.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_4254-1024x768.jpeg.

Na soustředění děti trénují judo, ale i nunchaky, sebeobranu, první pomoc, učí se týmovosti a spolupráci, fair play. V programu každoročně nesmí chybět ani střelba, diskotéka, soutěžní odpoledne a spousta soutěží, za něž pak všichni získávájí diplomy a ceny. Každoročně vyhlašujeme i nejčistší pokoj/chatku i největší čuňata soustředění. Vždy je plno zábavy a není žádná šance se nudit.

Jezdíme už několik let pravidelně do Sportovního a Rekreačního střediska v Jesenici u Rakovníka, kde máme k dispozici tělocvičnu, tatami, které nemusíme vozit a spoustu prostoru na venkovní i vnitřní aktivity. V případě velkých veder je zde k dispozici i bazén a kdyby náhodou pršelo, máme pro děti připravenou hromadu aktivit na žíněnce.

Jezdíme i docela pravidelně – vždy se snažíme o první týden v Srpnu, případně přelom Července a Srpna.


Víkendová soustředění – Judovíkendy

Mimo letní týdenní soustředění organizujeme pro děti několik krátkých judovíkendů – soustředění od pátku do neděle, kde se děti věnují více judu, ale i hrám a soutěžím a každý judovíkend pravidelně zakončujeme malými oddílovými závody, kde si závodníci ověřují nově nabyté zkušenosti mezi sebou.

Termíny pro Vás zjišťujeme vždy včas a s předstihem a je fajn, když si děti zajedou na víkend zatrénovat a utužit týmovost s ostatními.