AktuálněJUDO

Jsme pátý nejúspěšnější oddíl roku 2023

Náš oddíl dostal pozvánku na galavečer k vyhlášení nejúspěšnějšího sportovce roku. Byli jsme nominováni do kategorie kolektivy mládeže okres Most a – obsadili jsme úžasné páté místo ze 17 nominovaných oddílů stejné kategorie!!! Bylo to pro nás, jako trenéry, obrovské překvapení. O nominaci jsme se dozvěděli o týden dříve před vyhlášením a vlastně jsme ani sami neměli nijak šanci hlasování podpořit a i přes to všechno jste nám dali takové množství hlasů, které nás vyšvihlo na pátou pozici žebříčku!

Všem, kteří nás podpořili v anketě a hlasovali pro náš oddíl moc děkujeme! Děkujeme i všem, kteří nás podporují v naší snaze dát dětem to nejlepší co zvládneme a věříme, že se všem našim judistům u nás líbí. Děkujeme i městu Most, které nám pomáhá s chodem oddílu po finanční stránce i všem ostatním sponzorům, kteří mají, stejně jako my, zájem o to, aby se děti raději věnovaly nějakému sportu, než displejům mobilů a počítačů!

Letos jsme pro ocenění šli 4 trenéři – zástupci každé skupiny a Verča také jako vedoucí oddílu. Bohužel jsme nevěděli, že sebou máme přivést i celou naší judistickou bandu. A protože nás to mrzí, tak jsme si dali společný závazek – pokusíme se oddíl nominovat i příští rok, budeme se ještě více snažit a pokud se nám podaří získat další ocenění – půjdeme pro něj všichni a ukážeme Mostu, jaká jsme bezva parta!

Velké poděkování ale hlavně patří všem oddílovým trenérům, dětem a i jejich rodičům – bez nich by oddíl vyhrát krásné páté místo nedokázal!

Ještě jednou moc děkujeme za podporu a slibujeme, že se budeme dál snažit, aby u nás v oddíle byli všichni maximálně spokojení!

Jakub Nemček

Trenér oddílu 15.ZŠ Most - oddíl Judo, z.s. Administrátor webu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *