JUDO Info

Číslo účtu: 115-2001310237/0100

IČ: 63125340

Kontakty

Bc.Veronika Nemčeková (Machůrková)

veverca.machik@centrum.cz

724 022 707

Jakub Nemček

nemcek@centrum.cz

722695853

Oddíl

JUDO 15.ZŠ Most

J. A. Komenského 474
434 01, Most

Veronika Nemčeková

Tel.: 724 022 707

veverca.machik@centrum.cz

Kdy trénujeme?

Mláďata:
Po,St,Pá17:00 - 18:30
Koťata a začátečníci:
Po,St,Pá17:00 - 18:00

Zvolit rok:  

Umístění na proběhlých soutěžích za rok 2019


22.06.2019Prázdninový turnaj Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Ema Nájemníková
Klaudie Henzlová
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Peter Derenin
Tomáš Gänsler
Zuzana Potočková
Martin Rabas
Barbora Babánková
Celestýna Petříková
Jakub Prošek
Eliška Trejbalová
David Henzl
Tereza Cmíralová
Vojtěch Šešina
Jiří Buneš
Tomáš Holý
Beáta Bunešová
Ladislav Lacko
Oliver Šamun
Natálie Lipertová
Jáchym Vacek
Karolína Keplová
Markéta Štrosnerová
David Kulhánek
Tereza Sýkorová
Dominika Karasová


15.06.2019Jesenický Pohár

1. místo     2. místo     3. místo
Peter Derenin
Barbora Babánková
Tereza Cmíralová
Zuzana Potočková
Martin Rabas
Tomáš Gänsler
Oliver Šamun
Daniel Henych
Tomáš Lipert
Tomáš Holý
Jiří Buneš
Marek Kozempel


08.06.2019Turnaj města Berouna

1. místo     2. místo     3. místo
David Henzl


01.06.2019Závody Pardubice

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Peter Derenin
Marek Kozempel
Tomáš Holý
Zuzana Potočková


26.05.2019Nový Bydžov

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Zuzana Potočková


18.05.2019Bodovací soutěž ml. žáků Most

1. místo     2. místo     3. místo
Oliver Šamun
Lukáš Džuban
Daniel Henych
Erik Beneš


12.05.2019Polabská Liga Čáslav

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Tomáš Lipert
Erik Beneš
Tomáš Gänsler
David Henzl
Oliver Šamun


11.05.2019Jigoro Kano Cup Nový Bor 1.kolo

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Tereza Cmíralová
Peter Derenin
Tomáš Gänsler
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
Martin Rabas
Oliver Šamun
Jiří Buneš
Daniel Henych
Tomáš Holý
Karolína Keplová
David Kašpar
Ladislav Lacko


04.05.2019Velká Cena Litoměřic

1. místo     2. místo     3. místo
Tomáš Holý
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Barbora Babánková
Tomáš Gänsler
David Kašpar
Zuzana Potočková
David Henzl
Martin Rabas


27.04.2019Velká Cena měst Mostu

1. místo     2. místo     3. místo
Tereza Cmíralová
Zuzana Potočková
Marek Kozempel
Martin Rabas
Tomáš Gänsler
Jiří Buneš
David Kašpar
Tomáš Lipert
Barbora Babánková
Václav Šic
Peter Derenin
Tomáš Holý
Vojtěch Šešina
Martin Rabas
Karolína Keplová


14.04.2019Randori Jesenice

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Peter Derenin
Lukáš Džuban
David Henzl
Tomáš Holý
Dominika Karasová
David Kašpar
Ema Nájemníková
Celestýna Petříková
Zuzana Potočková
Martin Rabas
Vojtěch Šešina
Eliška Trejbalová
Tereza Cmíralová
Klaudie Henzlová
Oliver Karas
Karolína Keplová
Marek Kozempel
Jiří Krška
Viktor Kumšta
Ladislav Lacko
David Minčák
Oliver Šamun
Jáchym Vacek
Matyáš Fürst
Eliška Nemčeková
Lukáš Bareš
Jiří Buneš
Daniel Henych
Tomáš Lipert
Tomáš Lipert
Pavel Šírek
Tereza Sýkorová
Jakub Prošek


06.04.2019Pohár České Lípy

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
Václav Šic
Tereza Cmíralová
Tomáš Holý
David Kašpar
Martin Rabas
Karolína Keplová
Jiří Krška
Ladislav Lacko
Oliver Šamun


31.03.2019Velká Cena Ústí nad Labem

1. místo     2. místo     3. místo
Jiří Buneš
Tomáš Gänsler
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Barbora Babánková
Peter Derenin
Tomáš Holý
Ladislav Lacko
Zuzana Potočková
David Henzl
Karolína Keplová
Martin Rabas


30.03.2019Velká Cena Ústí nad Labem

1. místo     2. místo     3. místo
Oliver Šamun


24.03.2019Velikonoční turnaj Žďár nad Sázavou

1. místo     2. místo     3. místo
Tomáš Lipert


23.03.2019Jarní Turnaj Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Tomáš Gänsler
David Henzl
Marek Kozempel
Robin Lachman
Zuzana Potočková
Martin Rabas
Peter Derenin
David Kašpar
Tomáš Lipert
Jiří Buneš
Tomáš Holý
David Minčák
Vojtěch Šešina


16.03.2019Český pohár Jablonec nad Nisou

1. místo     2. místo     3. místo


09.03.2019Memoriál H. Tauda Chomutov

1. místo     2. místo     3. místo
Peter Derenin
Marek Kozempel
Robin Lachman
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
David Henzl
David Kašpar
David Minčák
Jiří Buneš
Vojtěch Šešina


02.03.2019Velká Cena Hradce Králové

1. místo     2. místo     3. místo
Oliver Šamun


02.03.2019Luna Cup Louny

1. místo     2. místo     3. místo
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
Barbora Babánková
Jiří Buneš
Peter Derenin
David Kašpar
David Henzl
Tomáš Holý


17.02.2019Randori Jesenice

1. místo     2. místo     3. místo
David Kašpar
Viktor Kumšta
Klaudie Henzlová
Marek Kozempel
Eliška Trejbalová
Peter Derenin
David Kulhánek
Oliver Karas
Dominika Karasová
Oliver Šamun
Tomáš Holý
Tomáš Gänsler
Tomáš Lipert
Ema Nájemníková
David Henzl
Beáta Bunešová
Barbora Babánková
Karolína Keplová
Zuzana Potočková
Jiří Buneš
Matyáš Fürst
David Minčák
Celestýna Petříková


09.02.2019Polabská liga Velim

1. místo     2. místo     3. místo
Barbora Babánková
Zuzana Potočková


09.02.2019Bodovací soutěž mladších žáků a žákyň Litoměřice

1. místo     2. místo     3. místo
Oliver Šamun
Erik Beneš
Daniel Henych


Aktuality do emailu

Níže se můžete zaregistrovat k zasílání aktualit na Váš email.

Kalendář soutěží

Aktuálně nejsou naplánovány žádné soutěže.

NahoruTisknout

(c) Judo 15.ZŠ Most 2019   -   Vytvořil: Jakub Nemček